r o b o t i c h e l l a s

Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.
r o b o t i c h e l l a s
Καλως ηρθατε στην κοινοτητα μας,για οποιαδηποτε απορια στειλετε e-mail στο info@robotic.gr

BattleRobots

Μοιραστείτε

vice291251

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010

BattleRobots

Δημοσίευση  vice291251 Την / Το Δευ Σεπ 06, 2010 11:08 am

Παιδια γεια σας
Ασχολουμαι εδω και πολυ καιρο με τη ρομποτικη και εχω κατασκευασει 4 ρομποτ τα οποια ειναι τηλεκατευθυνομενα,κινουνται με μπαταριες 24ν 12α και εχουν 4 μοτερ το καθενα 3,5 ΗΡ εχω εισαγει ορισμενα κομματια απο αμερικη και ορισμενα εχω κατασκευασει εδω με πολυ κοπο και πολυ ψαξιμο.Το καθε ενα απο αυτα εχει και απο ενα οπλο δικιας μου κατασκευης και πολεμανε μεταξυ τους,τρακαρουν κλπ.Αυτα ζυγιζουν περιπου 40-50κιλα το καθενα.Αν θελετε οτιδηποτε πληροφοριες 6933135061 Νικος.Επισης αν θελετε να τα δειτε σε δραση στο youtube γραφετε Robowars και υπαρχουν εκατινταδες βιντεο.Ειμαι στη διαθεση οποιουδηποτε φιλου της ρομποτικης για οποιαδηποτε πληροφορια θελει.
dimbot
Master

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

Απ: BattleRobots

Δημοσίευση  dimbot Την / Το Δευ Σεπ 06, 2010 11:36 am

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Νίκο!

Πάντα μου άρεσε η ιδέα των battle robots αν και μέχρι στιγμής δεν έχω δοκιμάσει να κατασκευάσω ένα, κυρίως λόγω έλλειψης χρόνου.

Συγχαρητήρια για τις κατασκευές σου, πραγματικά είναι άριστες όπως τις είδα στο youtube! Αν έχεις χρόνο και όρεξη θα μπορούσες να μας παρουσιάσεις βήμα-βήμα στο σάιτ την κατασκευή τους για να κατανοήσουν καλύτερα τα μέλη μας τη λειτουργία τους.

vice291251

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 06/09/2010

BattleRobots

Δημοσίευση  vice291251 Την / Το Δευ Σεπ 06, 2010 11:40 am

Πολυ ευχαριστως.Ειναι ευχαριστηση μου να βρω ανθρωπους που ενδιαφερονται για αυτο το αντικειμενο.

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Δευ Οκτ 23, 2017 11:57 am