Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Αγαπητοί μας φίλοι,

Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας. Ελπίζουμε η παραμονή σας κοντά μας να είναι για σας εποικοδομητική εμπειρία.

Προσπαθούμε με διαρκή επαφή μαζί σας να σας ενημερώνουμε για διάφορα ρομποτικα θέματα ποιότητας που ενδεχομένως να σας ενδιαφέρουν.

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και σας ευχόμαστε καλή συνέχεια.

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Καλως ηρθατε στην κοινοτητα μας,για οποιαδηποτε απορια στειλετε e-mail στο info@batteryworld.gr

+7
Hary Dee
Dr.Paneas
thanos
Swantz
dimbot
matrix
Admin
11 απαντήσεις

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Ψηφοφορία

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 6 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Κυρ Ιουν 12, 2011 4:40 pm

    Υπάρχει μια χαλάρωση τον τελευταίο καιρό στο φόρουμ, ωστόσο είμαστε καθημερινά μέσα τόσο εγώ όσο και ο Θοδωρής (flokos) και μπορούμε να λύσουμε κάθε απορία. Νομίζω και τα υπόλοιπα παιδιά δεν θα αργήσουν να αρχίσουν και πάλι να μπαίνουν πιο συχνά.
    matrix
    matrix
    robot


    Αριθμός μηνυμάτων : 222
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2010
    Ηλικία : 50
    Τόπος : θεσσαλονικη

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 6 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  matrix Κυρ Ιουν 12, 2011 11:21 pm

    Καλησπερα και απο εμενα,οπως τα λεει ο Δημητρης ειναι τα πραγματα,εγω δυστηχως λογο φορτου εργασιας δεν μπορω να απανταω σε διαφορα θεματα,αλλα βρισκομαι καθημερινα εδω και παρακολουθω,παντως υπαρχουν εδω ατομα τα οποια προθημα θα απαντησουν σε οποιαδιποτε ερωτηση σου!!!
    avatar
    TheKwsths


    Αριθμός μηνυμάτων : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 6 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  TheKwsths Δευ Ιουν 13, 2011 3:26 pm

    Ευχαριστώ που απαντήσατε στην παρατήρησή μου!!!
    dimbot
    dimbot
    Master


    Αριθμός μηνυμάτων : 344
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/12/2009

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 6 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  dimbot Δευ Ιουν 13, 2011 9:48 pm

    Γειά σου και πάλι φίλε μου Γαβριήλ!!! Οπότε Κωστή έχουμε και τώρα στην παρέα μας ένα ακόμα άκρως αξιόλογο άτομο σε καθημερινή βάση και με μεγάλη προσφορά στην κοινότητά μας, για οποιαδήποτε απορία σου! cheers
    avatar
    TheKwsths


    Αριθμός μηνυμάτων : 31
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/05/2011

    ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ? - Σελίδα 6 Empty Απ: ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣ?

    Δημοσίευση  TheKwsths Δευ Ιουν 13, 2011 11:50 pm

    Πολύ χαίρομαι Smile

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Μαρ 29, 2024 9:58 am